Ford leasing czyli najlepszy sposób na dobre auto

Ford leasing czyli najlepszy sposób na dobre auto

Dobry samochód – pewne i niezawodny bez względu na warunki na drodze, dający poczucie bezpieczeństwa kierowcy oraz pasażerom, prestiżowy i wzbudzający respekt u innych uczestników ruchu drogowego – to wszystko możliwe z jedną z najbardziej renomowanych marek na świecie. Ford to samochód, który po prostu musi stanąć w Twoim garażu.

Dlaczego Ford leasing to opcja warta uwagi?

Dobry i niezawodny samochód, do którego części można kupić w normalnych cenach, który jest ekonomiczny w użytkowaniu, wygodny dla całej rodziny, bezpieczny i praktyczny. Właśnie tego po samochodach oczekują współcześni kierowcy, Który spośród bardzo wielu marek tak często decydują się właśnie na Forda. Marka Ford to przecież ucieleśnienie amerykańskiego snu o sukcesie – chociaż w ostatnich latach Ford przeżywał swoje własne trudności i problemy, wyszedł na prostą. Prestiżowe marki zawsze się obronią i właśnie tak stało się z Fordem. Zakup nowego samochodu marki Ford to nie najmniejszy wydatek, jednak jedna z propozycji, jaką jest leasing to rozwiązanie dla tych osób, które pragną jeździć tym doskonałym autem jednocześnie nie wydając od razu całej kwoty z góry na zakup.

Dlaczego Ford leasing to najlepsza opcja?

  • przystępne raty, które nie zdominują domowego budżetu, ani nie zaburzą planu finansowego firmy
  • opieka fachowców, czyli mechaników licencjonowanych do pracy z samochodami marki Ford
  • możliwość wykonywania przeglądów technicznych w autoryzowanych serwisach i punktach obsługi
  • ubezpieczenie i wsparcie w sytuacji wypadku czy stłuczki
    To tylko kilka plusów rozwiązania jakim jest Ford leasing samochodu- http://www.nhmotors.pl/ford-leasing.html– dla siebie i swojej rodziny lub dla pracownika firmy.

Ford leasing – Twoje spełnione marzenie o dobrym aucie

Dobre i niezawodne auto, wygodne dla całej rodziny, albo po prostu będące wizytówka pracownika, dla którego samochód jest niejako drugim domem – Ford to najlepsze rozwiązanie i jedyny słuszny wybór. W portfolio marki znajduje się wiele nowoczesnych modeli, zarówno niewielkie samochody miejskie, duże i przestronne suvy dla całej rodziny, czy wreszcie samochody marki Ford dostosowane do przewozu większych grup ludzi. Każdy znajdzie model Idealnie wpasowujący się w potrzeby. Dlatego właśnie samochód marki Ford to spełnione marzenie o najlepszym pojeździe. Leasing to słuszna i prosta opcja, by płacąc nieduże kwoty w skali miesiąca móc użytkować nowy i wygodny samochód, bez konieczności zakupu go. Koszty leasingu auta można wpisać również w koszty prowadzenia działalności gospodarczej- nowe auto marki Ford to zatem świetna opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć samochód będący dopełnieniem ich wizerunku biznesowego. Wsparcie działu technicznego, Ford Assistance dla samochodów posiadających gwarancję- to tylko kilka doskonałych opcji zapewniających najlepszą obsługę i dbałość o stan techniczny auta. Czy kogoś trzeba jeszcze przekonywać do tego, że Ford leasing to opcja, która po prostu się opłaca? A przecież chyba o to w tym wszystkim chodzi – by móc użytkować doskonałej jakości samochód, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *