JIRA co to – innowacyjna platforma biznesowa

Komputery i system informatyczny to dzisiaj podstawa, jest mnóstwo programów i systemów które należało by znać. Jest także obecny na rynku oprogramowanie jira, spytamy pewnie jira co to? Odpowiedź w tym tekście.

Podstawowe pytanie

JIRA co to? A więc jest to oprogramowanie zamknięte które śledzi błędy oraz zarządza projektami. Twórcą tego oprogramowania jest firma Atlassion, program ten wykorzystuję się również w wielu projektach takich jak: Skype, Framework, Zend, JBoss, Commons, Spring, i wiele innych. Językiem tego systemu programowania jest Java, program posiada Licencję gdyż jest własnościowy. Systemem operacyjnym jest Microsoft Windows, Linux natomiast platforma sprzętowa jest oprogramowaniem wieloplatformowym. Opowiedzmy trochę o samych projektach które możemy prowadzić i udoskonalać dzięki oprogramowaniu JIRA, są prowadzone specjalistyczne szkolenia których adresatami są: programiści, testerzy, konsultanci, czy też kierownicy projektów, są to też wszystkie osoby bezpośrednio współpracujące przy realizacji i udoskonaleniu, wszystkich informatycznych projektów. Szkolenie może odbywać 12 osób, które chcą udoskonalać wiedzę informatyczną, niezbędna do pracy przy wykrywaniu błędów w projektach. Cel szkolenia jest jasno sprecyzowany, zapoznanie szkolących się z systemem JIRA w celu obsługi zgłoszeń, oraz z maksymalnymi możliwościami technicznymi jakie daje to oprogramowanie. Firma Atlassion jest twórcą jednym z lepszych, dlatego możemy spodziewać się perfekcji jeśli chodzi o działanie i całokształt systemu.

A może szkolenia?

Same szkolenia trwają określoną liczbę godzin, po to żeby każdy uczestnik możliwie najlepiej zrozumiał metodę użytkowania i poznał odpowiedź na pytanie JIRA co to. Przede wszystkim osoby wiążące swoją przyszłość z informatyką i jej zagadnieniami, powinny odbyć to szkolenie i poznać wszystkie operację techniczne związane z tym zagadnieniem, przyszli informatycy w swojej pracy spotkają się zapewne z zadaniem śledzenia błędów, aczkolwiek stwierdzić można że na pewno tak będzie. A co więcej jeśli chodzi o zarządzanie projektami w których niema błędów, to w informatyce jest to priorytet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *