Komunikacja na poziomie – JIRA szkolenie

Każdy, kto prowadzi większy biznes, wie, że odpowiednia, niczym nie zakłócona komunikacja jest kluczowa zarówno dla komfortu wszystkich pracowników, jak i do swobodnego i pewnego rozwoju firmy. Nie bez powodu na wszelkich szkoleniach biznesowych coraz częściej porusza się tematy związane z właśnie z komunikacją.

Jeśli zauważysz, że w tej dziedzinie w Twojej firmie pojawiają się problemy, warto poszukać rozwiązań, dzięki którym przepływ informacji między pracownikami każdego szczebla będzie usprawniony. Jednym z ciekawych systemów, który może Ci pomóc w tej kwestii jest system JIRA. Czym jest JIRA? Odpowiedź na to pytanie w tym artykule – http://jirasolutions.pl/uslugi/szkolenia/.

Co to jest JIRA?

JIRA to oprogramowanie stworzone właśnie po to, by wspomóc procesy komunikacyjne w przedsiębiorstwach na różnych etapach ich działalności. JIRA szkolenie może więc być doskonałym sposobem na to, by wzmocnić i rozwinąć działalność Twojego biznesu. Niekwestionowaną zaletą tego oprogramowania jest fakt, że możesz go doskonale dopasować do potrzeb własnej firmy, dobierając potrzebne moduły, bez konieczności implementowania tych, które nie odpowiadają profilowi Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki czemu masz do dyspozycji narzędzie doskonale skrojone do potrzeb Twojego biznesu.

Co oferuje JIRA?

JIRA jest oprogramowaniem składającym się z kilku różnych modułów, które pozwalają na poprawienie komunikacji w firmie. Świetna kooperacja między poszczególnymi elementami systemu JIRA, jak i możliwość elastycznego dobrania tych elementów, sprawia, że program ma realny wpływ na poprawę przepływu informacji między różnym działami w przedsiębiorstwie.

Pierwszym modułem, jaki oferuje to oprogramowanie, jest moduł odpowiedzialny za efektywne zarządzanie dokumentacją – Document Management System. Pozwala on na bezproblemowy obiekt ważnych dokumentów w przedsiębiorstwie. Pracownicy mają do nich dostęp właściwie w każdej chwili, a dopracowany system wyszukiwania pozwala na błyskawiczne odnalezienie konkretnej dokumentacji.

Kolejny program skupia się na rejestracji i zarządzaniu zasobami firmy, dzięki czemu masz większą kontrolę nad firmowym sprzętem komputerowym, jak i biurowym, flotą samochodową oraz aparatami telefonicznymi. Trzecią składową oprogramowania jest platforma wymiany informacji, co ułatwia zarówno przekazywanie komunikatów między pracownikami, jak i tworzenie nowej dokumentacji, która jest dostępna w każdym momencie dla każdej uprawnionej osoby. Czwarty moduł pozwala na sprawne prowadzenie kartoteki pracowników, co jest niezwykle pomocne choćby w dziale kadrowym. Ułatwia kwestie związane z wypłatami czy urlopami, jak i ogólnie wspomaga działanie wszystkich procesów odbywających się w działach zarządzania zasobami ludzkimi.

Piąty element, z którego możesz skorzystać, to ewidencja zgłoszeń. Dzięki niej bezproblemowo będzie przebiegać komunikacja między centralą a poszczególnymi oddziałami – czy to w kwestii zgłaszania błędów, czy też aktualizowania etapów wykonywania poszczególnych zadań. Ostatni moduł skupia się na zarządzaniu projektami i zadaniami, dzięki czemu o wiele łatwiej można kontrolować postępy poszczególnych projektów i odpowiednio szybko reagować w przypadku jakichś opóźnień czy problemów.

JIRA szkolenie – czy warto?

Cały system został stworzony bardzo intuicyjnie, więc JIRA szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania nie powinien przysporzyć żadnych trudności Tobie czy Twoim pracownikom. Decydując się na skorzystanie z tego programu, jak i JIRA szkolenia, możesz znacząco poprawić produktywność własnej firmy, co z całą pewnością będzie miało przełożenie na jej rozwój.

JIRA szkolenie jest przeprowadzana zarówno dla nowych osób, które po raz pierwszy mają styczność z tym oprogramowaniem, jak i dla tych, którzy znają program w stopniu bardziej zaawansowanym. Szkolenie jest podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu pracownicy mogą szybciej przyswoić wiedzę, co z kolei wpłynie na bezproblemowe wdrożenie systemu w przedsiębiorstwie. Szkolenie z obsługi tego oprogramowania jest prowadzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy będą mogli pomóc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *