System zamówień online dla restauracji mojeGASTRO

Jeszcze do niedawna głównym sposobem zamawiania posiłków była samodzielna wizyta w restauracji i odbiór zamówienia po jego przygotowaniu lub telefoniczny kontakt z restauracją i dostawa pod wskazany adres. Zamawianie posiłku przez telefon miało jednak jedną bardzo dużą wadę. Bardzo często, niezwykle ciężko było trafić na otwartą linię, niejednokrotnie również zdarzały się błędy w zamówieniach przez brak odpowiedniej komunikacji za pośrednictwem linii telefonicznej. Dziś można o tych zapomnieć, dzięki takim aplikacjom jak mojeGASTRO – www.mojegastro.pl/zamowienia-przez-internet. Sprawdź, dlaczego warto postawić na ten system.

System zamówień online dla restauracji – mojeGASTRO

mojeGASTRO to bardzo nowoczesne usługi internetowe, które umożliwiają sprawne składanie i odbieranie zamówień online bez konieczności długiego oczekiwania na realizację połączenia czy samodzielnej fatygi do restauracje aby złożyć zamówienie i odebrać gotowy posiłek (który często w takiej sytuacji, z braku odpowiednich narzędzi zanim dotrzemy do domu niestety jest już zimny). Taki system zamówień online dla restauracji jest niezwykle szybkim, nowoczesnym i praktycznym ułatwieniem dla lokali gastronomicznych. mojeGASTRO nie tylko ułatwia pracę w gastronomii. Dzięki zastosowaniu tego systemu można również bezpiecznie przechowywać dane, mając przy tym zawsze swobodny dostęp do nich przy wykorzystaniu prostych w obsłudze i niezwykle elastycznych dashboardów. Korzystanie z mojeGASTRO, dzięki wielu zaletom docenia coraz większa liczba restauratorów. Taki system zamówień online dla restauracji zawiera w sobie wszystkie te elementy, które w dobie tak dużej powszechności i popularności Internetu są niezbędne do prowadzenia z sukcesami lokalu gastronomicznego. Dzięki niemu prowadzący restauracje zawsze doskonale wie, co się w niej dzieje oraz ma wgląd we wszystkie zamówienia oraz dotyczące ich statystyki.

BACKUP gwarancją bezpieczeństwa posiadanych danych

BACKUP jest jednym ze składowych elementów tworzących system zamówień online dla restauracji. Jest to usługa, dzięki której można stworzyć bezpieczną kopię zapasową wszystkich należących do restauracji danych. Wszystkie dane automatyczne importowane są na serwer, bardzo dobrze chronione a przy tym dostęp do nich dla wtajemniczonych użytkowników jest niezwykle szybka oraz prosta.

Raporty DASHBOARD

DASHBOARD jest jedynym dostępnym systemem służącym do internetowego poglądu danych. Moduł zawiera przede wszystkim dane odnoszące się do wysokości dziennego utargu czy statystyk sprzedażowych. Pracownicy restauracji mają dostęp do takich danych w każdym miejscu, gdzie mają tylko dostęp do połączeń internetowych. Szybka aktualizacja zawsze odbywa się według ściśle wyznaczonych wcześniej ustawień. Dzięki temu informacje są stale, automatycznie odświeżane. DASHBOARD służy także do analizy takich wskaźników jak:
– sprzedaż
– wszystkie koszta
– stany magazynowe
– najczęściej sprzedawane produkty
– sprzedawcy posiadające najlepsze wyniki sprzedażowe.
Dane filtrowane mogą być na dwa sposoby. Pierwszy to filtrowanie po regionie, drugi to filtrowanie po restauracji.

ORDERING częścią składowa tworząca system zamówień online dla restauracji

ORDERING jest specjalistycznym modułem pozwalającym na składanie klientom zamówień online. Szybko, bardzo łatwo i co najważniejsze skutecznie. Kiedy klient złoży zamówienie automatycznie wysyłane jest ono do systemu restauracji, po czym niemal natychmiastowo przekazane zostaje do szybkiej realizacji. Takie rozwiązanie nie tylko niezwykle pomaga w znacznym zwiększeniu wyników sprzedażowych. Stwarza także bardzo przyjazną atmosferę dla klienta, a obsługa jest szybka i niezwykle sympatyczna, co tylko zachęta do ponownego skorzystania z ofert danej restauracji.

CALLCENTER, czyli z telefoniczne zamówienia całkowicie nie odeszły w zapomnienie

Co ciekawe, taki system nie oznacza, że pracownik restauracji zamówienia telefoniczne odbiera samodzielnie. Robi to za niego centrala, która natychmiastowo po odebraniu telefonu przez system przekazuje szczegóły dotyczące zamówienia do restauracji. Największą jego zaleta na pewno jest fakt, że łatwiej jest się dodzwonić w celu złożenia zamówienia i nie trzeba oczekiwać już długie minuty na realizację połączenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *