Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Jaki samochód dostawczy wybrać do firmy?

Biznes Data publikacji - 16 sierpnia 2022 Autor - Redakcja dual-system.pl
Volkswagen

Rola samochodów dostawczych w pracy firmy jest nie do przecenienia. To dzięki nim istnieje możliwość utrzymania łańcuchów dostaw i podtrzymania produkcji oraz kupna i sprzedaży. Pojazdy takie codziennie przemierzają setki kilometrów i dostarczają zamówienia do placówek nie tylko na terenie kraju, ale także do odbiorców za granicą. Stanowią także istotną cegiełkę w handlu opartym na schemacie internetowej sprzedaży e-commerce. Właściciele firm wysyłkowych i spedycyjnych często zadają sobie pytanie, jaki samochód najlepiej spełni powierzoną mu rolę kuriera. Samochody dostawcze Volkswagen mogą się tutaj okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Z dużą pomocą przychodzą usługi Volkswagen Financial Services (VW FS), które umożliwiają bezpieczne i sprawdzone formy finansowania zakupu takich aut.

Co wyróżnia samochody dostawcze Volkswagen?

Dzisiaj produkowane auta dostawcze Volkswagena należą do siódmej już generacji samochodów, które są obecne na rynkach światowych od ponad 70 lat. Sprzedano do tej pory ponad 12 milionów modeli transportowych pojazdów tej firmy i samo to wskazuje, że są to auta uznane i cenione przez właścicieli firm spedycyjnych. Każda kolejna seria wprowadziła do samochodów transportowych Volkswagena dodatkowe udogodnienia, sprawiające, że jazda była jeszcze bezpieczniejsza i wydajniejsza, a równocześnie bardziej ekonomiczna. Właśnie w energooszczędności kryje się główny sukces tych aut i firmy chętnie sięgają po sprawdzone w warunkach bojowych modele. Wspomnieliśmy o bezpieczeństwie jazdy. Dzięki nowoczesnym systemom wspomagającym kierowcę, a zwłaszcza autonomicznemu hamowaniu awaryjnym, spedytor jak i klient mogą mieć pewność, że dostawa przybędzie na czas i w stanie nienaruszonym.

Modele finansowania samochodów dostawczych

Dzięki usługom VW FS mamy kilka podstawowych modeli finansowania samochodów dostawczych Volkswagena. Po pierwsze jest to klasyczny kredyt na zakup samochodu, dzięki któremu nabywca zyskuje wyjątkowo niskie oprocentowanie, a spłacenie rat jest rozłożone na dłuższy okres czasu. Ten model finansowania najbardziej odpowiada tym firmom, które chcą pozyskać dobry samochód dostawczy na stałe. Po drugie – kredyt w formie abonamentu. To bardzo ciekawa oferta kierowana zwłaszcza do tych właścicieli firm, którzy potrzebują auta dostawczego tylko na pewien okres czasu (wykonanie zleceń). Nie ma w tym wypadku problemów z umówieniem się na niskie raty oraz ze zwrotem auta do salonu po wygaśnięciu okresu najmu. Last but not least, specjalny leasing konsumencki. Tutaj istnieje dowolność w dopasowaniu raty w zależności od możliwości finansowej klienta. Nie wnosi się również żadnych opłat wstępnych.

Volkswagen

Redakcja dual-system.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu biznesu, motoryzacji, Internetu oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Volkswagen