Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Samochody marki CUPRA dostępne z finansowaniem

Biznes Data publikacji - 11 sierpnia 2022 Autor - Redakcja dual-system.pl
CUPRA


Posiadanie nowego auta to marzenie wielu osób. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem samochód można zaliczyć do jednej z niezbędnych potrzeb, zwłaszcza mieszkając w mniejszej, słabo skomunikowanej miejscowości. Mieszkając w takim miejscu, trudno wyobrazić sobie codziennie funkcjonowanie bez samochodu. Problem mogą stanowić nawet najprostsze czynności takie jak dojazd do sklepu, pracy czy szkoły. Na szczęście w dzisiejszych czasach, posiadanie nowego auta nie jest zarezerwowane tylko dla wybranych. Atrakcyjne formy finansowania sprawiają, że jeśli tylko posiadamy stały dochód, możemy cieszyć się nowym samochodem za niewielką, miesięczną ratę.

Finansowanie jako sposób na posiadanie nowego auta

Jedną z najbardziej atrakcyjnych form finansowania jest leasing auta. Można go potraktować jako kredyt na samochód. Jest on przeznaczony głównie dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą i dla takich osób jest on najbardziej opłacalną opcją. Decydując się na taką formę finansowania, możemy bowiem wliczyć koszt takiego samochodu do kosztów uzyskania przychodu oraz odliczyć podatek VAT. Jest to bardzo elastyczna forma finansowania, co oznacza że na wysokość miesięcznej raty wpływa wiele czynników, które możemy w odpowiedni sposób dostosować do naszych potrzeb. Podstawowym czynnikiem jest oczywiście długość okresu finansowania. Najczęściej trwa on 4 lata, ale może być również krótszy oraz w niektórych przypadkach wynosić 5 lat. W zależności od długości finansowania, koszt miesięcznej raty może się różnić. Kolejnym czynnikiem jest wkład własny. Im więcej pieniędzy zapłacimy za samochód na starcie, tym mniejsza będzie rata. Ponadto na kwotę miesięcznej raty wpływa również kwota wykupu auta. Jeśli kwota wykupu będzie wysoka, to rata będzie niższa. Z kolei jeśli zdecydujemy się na opcję finansowania bez ceny wykupu auta, będziemy musieli więcej zapłacić w ciągu miesiąca.

CUPRA – nowa marka samochodów z ciekawą ofertą finansowania 

Jedną z najbardziej popularnych marek samochodów jest CUPRA. Marka ta posiada w swoim katalogu modele takie jak Ateca czy Formentor. Jest to podmarka bardzo znanej marki o nazwie Seat. Z racji tego, że Seat należy do koncernu Volkswagen, w przypadku CUPRY można korzystać z usług finansowania świadczonych VW FS. VW FS czyli Volkswagen Financial Services zajmuje się finansowaniem samochodów, a także udzielaniem kredytów. Warto zainteresować się usługami Volkswagena jeśli poważnie myślimy o zakupie nowej CUPRY.

Redakcja dual-system.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu biznesu, motoryzacji, Internetu oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Volkswagen